سیامک انصاری و قیمت یادشون رفت جلو دوربینن!🔞خجالت نمیکشی عربده میکشی "بدمم؟"🤣

تفریحی / سرگرمی
تاریخ انتشار : دوشنبه 30 بهمن 1402

چرا یهویی اینا یادشون رفت ایرانن؟😂🤣🤣 یکی میگه خجالت بکش انقدر میگی بدم، اونیکی میگه خجالت بکش انقدر زن مردمو با اون نگاه متعجبت دید میزنی !
------------------------------------------------------
درباره برنامه دورهمی:
دورهمی نام یک مجموعه تلویزیونی با اجرا و کارگردانی مهران مدیری است که از 27 اسفند 1394 با تهیه کنندگی حمید رحیمی نادی و هاشم رضایت شروع به پخش کرد.هدف سازندگان، ارائه یک مجموعه تلویزیونی با ساختاری کاملاً متفاوت نسبت به سایر آثار نمایشی پیشین تلویزیون بوده‌است. دورهمی یکی از پرمخاطب‌ترین برنامه‌های ایرانی به‌ شمار می‌رود.

در هر قسمت از دورهمی مهران مدیری در مورد اتفاقات روز جامعه و یا رفتارهای خاص افراد جامعه، به صورت طنز صحبت می کند که بسیار شنیدنی و قابل تامل هستند.

هر قسمت یک بخش نمایشی با حضور بازیگران مطرح مانند سروش جمشیدی (در نقش قیمت ) و سحر ولدبیگی (همسر قیمت ) دارد. در فصل های اول و دوم بازیگرانی چون سیامک انصاری ، شقایق دهقان ، الیکا عبدالرزاقی ، محمد نادری ، امیرمهدی ژوله ، مهران رنجبر ، رامین ناصرنصیر و مه لقا باقری حضور داشتند.

در بخش دیگری از برنامه یک شخصیت هنرمند ، مهمان مهران مدیری می شود و گفتگویی جذاب میان این دو شکل می گیرد که به دلیل سوالات جنجالی و خصوصی مهران مدیری است.

#مهران_مدیری
#دورهمی
#سیامک_انصاری
#سیامک_انصاری_دورهمی
#مهران_مدیری_دورهمی
#دورهمی_مهران_مدیری
#Mehran_modiri
#Dorehami
#امیرمهدی_ژوله

بهترین سریال های طنز و کمدی ایرانی
از شب های برره و باغ مظفر
تا زیر آسمان شهر و ساختمان پزشکان
!سابسکرایب کن و با خنده بازی خنده رو زندگی کن 👉
❤️❤️❤️

ویدیوهای بیشتر از Khande Bazi - خنده بازی