داستان های فارسی | قصه های پریان ایرانی، داستان های فارسی

داستان های فارسی | قصه های پریان ایرانی، داستان های فارسی

زبان محتوا : fa-IR
کتاب صوتی / کودک
آخرین بروز رسانی : جمعه 29 دی 1402
اشتراک گذاری

بهترین و جدیدترین داستان های فارسی طولانی و جدید را در کانال Persian Fairy Tales ببینید

قصه های فارسی زیادی وجود دارد که برای کودکان مناسب هستند. برخی از محبوب ترین قصه ها ؛ زال و رودابه، خسرو و شیرین، بیژن و منیژه، هفت خوان رستم، سندبادنامه می باشند.
این قصه ها سرشار از داستان های شجاعانه، عاشقانه و آموزنده هستند که می توانند برای کودکان سرگرم کننده و جذاب باشند.

دیدن داستان های فارسی فواید زیادی برای افراد در هر سنی دارد. افزایش دایره واژگان، تقویت مهارت های، خواندن و نوشتن، افزایش خلاقیت، تقویت تفکر انتقادی، افزایش آگاهی فرهنگی، سرگرمی

داستانهای فارسی فواید زیادی از جمله تقویت مهارت های زبانی، افزایش قدرت تخیل، ارائه الگوهای رفتاری مناسب و تقویت اعتماد به نفس برای کودکان دارد.

شاهنامه فردوسی، بوستان سعدی، گلستان سعدی، مثنوی معنوی مولوی، قصه های هزار و یک شب

در سایت های بلاگ و کانال داستان های فارسی هر روز قصه های جدید فارسی تصویری منتشر می شود.

داستان های فارسی جدید

کانال Persian Fairy Tales یک کانال یوتیوب فارسی زبان است که به پخش داستان‌های فارسی پریان ایرانی می‌پردازد. این کانال در سال 2019 توسط یک تیم ایرانی راه‌اندازی شد و از آن زمان تاکنون بیش از 82 هزار دنبال‌کننده کسب کرده است.

محتوای این کانال شامل داستان‌های پریان کلاسیک ایرانی و برنامه کودک داستان های فارسی جدید مانند «شهرزاد قصه‌گو»، «خاله سوسکه»، «کلاغه و روباه»، «گربه و موش»، «فیل و فنجان»، «هفت خوان رستم»، «ضحاک مار دوش»، «ضحاک و کاوه آهنگر»، «رستم و سهراب»، «داستان رستم و اسفندیار»، «جادوگر ترسناک»،«ذهن خوان»،«طلسم»،«کلاه جادویی»،«گردنبند عروسی» و غیره می‌شود.

داستان‌های این کانال با کیفیت بالا و با استفاده از صداپیشه‌های حرفه‌ای روایت می‌شوند. همچنین، تصاویر و انیمیشن‌های جذابی برای همراهی داستان‌ها استفاده شده است.

کانال Persian Fairy Tales برای کودکان و بزرگسالان علاقه‌مند به داستان‌های پریان ایرانی مناسب است. این کانال می‌تواند به کودکان کمک کند تا با فرهنگ و ادبیات غنی ایران آشنا شوند و بزرگسالان نیز می‌توانند با گوش دادن به این داستان‌ها، خاطرات دوران کودکی خود را زنده کنند.

در ادامه، برخی از ویژگی‌های مثبت کانال Persian Fairy Tales را بررسی می‌کنیم:

تنوع محتوا: این کانال شامل داستان‌های فارسی کهن و مدرن ایرانی می‌شود. بنابراین، مخاطبان با سلیقه‌های مختلف می‌توانند در این کانال داستان مورد علاقه خود را پیدا کنند.

کیفیت بالای محتوا: داستان‌های این کانال با کیفیت بالا و با استفاده از صداپیشه‌های حرفه‌ای روایت می‌شوند. همچنین، تصاویر و انیمیشن‌های جذابی برای همراهی داستان‌ها استفاده شده است. داستان های فارسی طولانی جدید را می توانید اینجا پیدا کنید.

آموزش فرهنگ و ادبیات ایران: داستان‌های پریان ایرانی، آموزنده و سرگرم‌کننده هستند. این داستان‌ها می‌توانند به کودکان کمک کنند تا با فرهنگ و ادبیات غنی ایران آشنا شوند.

در پایان، می‌توان گفت که کانال Persian Fairy Tales یک کانال HiBlog های بلاگ ارزشمند است که می‌تواند به کودکان و بزرگسالان کمک کند تا با داستان‌های فارسی آشنا شوند.

دانلود داستان های فارسی

برای دانلود داستان ها و قصه های فارسی جدید و طولانی و کوتاه به سایت HiBlog های بلاگ و کانال Persian Fairy Tales مراجعه کنید.

ویدیوهای جدید و طولانی ولاد و نیکی را ببینید.