ویدیو بلاگ علی زلزله | Ali zelzele

ویدیو بلاگ علی زلزله | Ali zelzele

زبان محتوا : fa-IR
تفریحی / بازی رایانه
آخرین بروز رسانی : شنبه 30 تیر 1403
اشتراک گذاری

علی زلزله به دلیل رکوردشکنی در گینس، به یکی از شناخته‌شده‌ترین استریمرهای ایرانی تبدیل شده است. او در حال حاضر بیش از 100 هزار دنبال‌کننده در توییچ دارد.
در اینجا برخی از دستاوردهای علی آورده شده است:
* رکورددار بیشترین برد در درفت فیفا طی 24 ساعت در گینس
* یکی از محبوب‌ترین استریمرهای ایرانی فیفا
* بنیانگذار تیم حرفه‌ای بازی‌های ویدئویی «زلزله گیمینگ»

ولاگ فیفا علی زلزله 

در ویدیوبلاگ تخصصی های بلاگ، ولاگ فوتبال فیفای علی زلزله به همراه همه چالشها و ویدیوها جدید او را مشاهده میکنید.

مهدی پی اس جدید را در کانال اصلی Mahdi Pes ببینید.

علی کریمی، با نام مستعار «علی زلزله»، یک استریمر ایرانی فیفا است که در پلتفرم توییچ در قالب ولاگ فوتبال فعالیت می‌کند. او در تاریخ 12 اسفند 1401 موفق شد رکورد گینس بیشترین برد در درفت فیفا طی 24 ساعت را بشکند. او در این لایو استریم، با 76 پیروزی، رکورد قبلی که 63 پیروزی در 24 ساعت بوده است را شکست.

علی زلزله ولاگ فوتبال زمین جدید را منتشر کرد.

علی کریمی متولد 1375 در تهران است. او از کودکی به بازی‌های ویدئویی علاقه داشت و از همان دوران، به بازی فیفا مشغول بود. او در سال 1398، به صورت حرفه‌ای به بازی فیفا روی آورد و شروع به استریم بازی‌های خود در توییچ کرد.

علی زلزله به دلیل مهارت بالای خود در بازی فیفا، به سرعت محبوبیت زیادی در بین بازیکنان ایرانی پیدا کرد. او با استریم بازی‌های خود، باعث شد که بازی فیفا در بین بازیکنان ایرانی بیشتر شناخته شود.

Ali zelzele علاوه بر بازی فوتبال فیفا، به سایر بازی‌های ویدئویی نیز علاقه دارد. او در سال 1399، یک تیم حرفه‌ای بازی‌های ویدئویی به نام «زلزله گیمینگ» را تأسیس کرد. این تیم در حال حاضر در مسابقات مختلف بازی‌های ویدئویی شرکت می‌کند.

 ولاگ فوتبال علی زلزله و مهدی پی اس را ببینید.